İnstagramSosyal Medya

İstediğin Kullanıcı Adını Alma Methodu

İstediğin Kullanıcı Adını Alma Methodu

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

İnstagramda almak istediğiniz kullanıcı adı pasif bir hesap olmalıdır. Aktif bir hesabın kullanıcı adını üzerinize alma olasılığınız yok denecek kadar azdır. ÖNBİLGİ 1) Dostlar piyasada istediği kullanıcı adını yüksek bir mebla karşılığında alabileceğini iddia edenler var. Bu doğru mu ? Evet doğru. Ama paranız ziyan olmasın diye ben anlatayım nasıl olacağını UYARI 2) Başka bir hesaba ait kullanıcı adını almak asla basit değildir. Bayağı bir zaman alacak başvuru yapmak. Başvuru sonrası da sabır gerekmekte tabi.

ADIM ADIM BAŞKA HESABA AİT KULLANICI ADINI ÜZERİNE ALMAK

Adım 1) İnstagram Yardım Merkezi’ndeki Bu Forma Giriyoruz.

Adım 2) Kullanıcı adlarıyla ilgili bir sorum var (ör. “http://www.instagram.com/jagapps” adresine sahip hesabın kullandığı “kullanıcıadı” gibi) > Talebim bir ticari hesap için > Bu kullanıcı adını bir başkası kullanıyor ve bu internet adresini ziyaret ettiğimde içeriklerini görebiliyorum > Ticari marka haklarımın ihlaliyle ilgili şikayette bulunmak istiyorum

Adım 3) Adım 2 yi başarılı bir şekilde geçtikten sonra otomatik geldiyseniz doğru yoldasınız.

Adım 4) Ticari marka haklarımı ihlal ettiğini düşündüğüm bir içerik buldum > Ticari marka şikayetime devam et | Yol 1 : İletişim bilgilerinizi girin > Ben veya kuruluşum (formu doldurun) | Yol 2 : Ticari marka bilgilerinizi girin (formu doldurun) | Yol 3 : Şikayet etmek istediğiniz içeriği belirtin > kullanıcı adı > kullanıcıadı> Bir kullanıcı adını üzerime almak istiyorum > Lütfen üzerinize almak istediğiniz kullanıcı adını onaylayın (kullanıcıadı). > Varsa, lütfen kullanıcı adının verilmesini istediğiniz hesabın internet bağlantı adresini (URL) verin (bınız) > Talep ettiğiniz kullanıcı adını kullanan hesabın kaldırılmasını da istiyor musunuz? ( İsteğe bağlı evet veya hayır ) > Lütfen bu içeriğin ticari marka haklarınızı nasıl ihlal ettiğini açıklayın. ( Merhaba Değerli İnstagram Ekibi. Bir Hesabın Ticari Markamın Adını Kullanırken Gördüm Ve O Kullanıcı Adını Üzerime Almak İçin Size Başvurdum. Lütfen Aşağıda Belirttiğim Belgeyi Gözönünde Bulundurarak Kullanıcı Adını Bana Verin.)

Adım 5) Beyan > Beyanı onayla > Kabul ediyor musunuz (evet) > Elektronik İmza (Nüfus cüzdanında yazan adınız soyadınız) > Gönder

*
Hak sahibinin adını, sizin e-posta adresinizi ve şikayetinizin içeriğini şikayet ettiğiniz içeriği paylaşan kişiye genellikle verdiğimizi lütfen unutmayın. Bu kişi verdiğiniz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçebilir. Bu nedenle, genel kullanıma yönelik geçerli bir iş e-posta adresi vermeyi tercih edebilirsiniz.

PÜF NOKTALARI

– Kullanıcı adını üstüne almak istediğiniz hesabın üstüne site açarsanız ve bunu açıklama kısmına eklerseniz o kullanıcı adını alma olasılığınız artar. Örneğin hedef hesap kıyafetmagaza ise kıyafetmagaza.com adında bir domain almak, biraz ilgilenmek ve bu domaini açıklama kısmına eklemek gerekir.

– Hedef hesap illa ticari bir hesap olacak diye bir kural yoktur!

– Hedef Hesabımızın (örneğin kıyafetmagaza) kullanıcı adına benzer (örneğin kıyafetmagaza_) bir kullanıcı adlı hesabınız varsa, takipçisi ve gönderi sayısı hedef hesaptan yüksek ve daha orijinal duruyorsa hedef kullanıcı adını alma ihtimaliniz onda yedi https://www.*********.org/images/smilies/smile.gif

– Konu uzamasın diye formu tam olarak nasıl dolduracağınızı anlatmadım. Kolay zaten anlatmadığım yerler, kendiniz doldurursunuz. Tarafımca bir kez denendi ve oldu. Ancak tabiki yasal bir şey değildir.

– Formu gönderdikten sonra instagramdan 7-60 gün arasında cevap gelecektir. Ücretli şekilde başka hesabın kullanıcı adını alanlar bu şekilde alıyordur eminim. Bu yolu ben kendim keşfettim alıntı, çalıntı değildir !

– Dosya seç kısmına sahte bir belge düzenleyip atmalısınız. Belgenin çok gerçekçi olmasına gerek yok. Sadece sizin öyle bir işletmeniz olduğunu kanıtlasın, altında birkaç imza olsun yeter !

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
sutbet giriş bonus veren poker siteleri kıbrıs iddaa siteleri İstanbul Evden Eve taşıma Ücretsiz Php Scriptler