Şartlar ve Koşullar

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Şartlar ve Koşullar

TUGAY ÖZBİLGİÇ  isimli bu kişisel ve sosyal içerik platformu şahsi bir site olup, tarafımca ve/veya yetki verdiğim yöneticiler tarafından yönetilmektedir.
Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.
İÇERİK TUGAY ÖZBILGIÇ ‘de yer alan içerikler (bazı adventorial içerikler hariç) çok sayıda yazarımız tarafından bizzat TUGAY ÖZBILGIÇ için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır.

 

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına ya da sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz. YORUMLAR Tugay özbilgiç ‘de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız: Tugay özbilgiç ‘e gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden Yayınlanmaz

Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Tugay özbilgiç Blog’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır.

Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. İLETİŞİM TUGAY ÖZBİLGİÇ ‘e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

Kullanım Şartları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim sayfamızdan detaylı bilgi isteyebilirsiniz..

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
Başa dön tuşu
sutbet giriş bonus veren poker siteleri kıbrıs iddaa siteleri İstanbul Evden Eve taşıma Ücretsiz Php Scriptler