Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Bedava 2020

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu arayanlar için Bedava bulabilecekleri 2020 yılına özel destek kodlarını sizler için bulmaya çalıştık ve hakkında bilgiler verdik.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Bedava 2020

Brawl Stars, milyonlarca oyuncusu bulunan Android ve İOS işletim sistemli cihazların vazgeçilmez mobil oyunlarından bir tanesi haline geldi. Oyundaki rekabet ortamı oldukça aktif ve büyük olması oyuncuları oyuna bağlıyor. Oyundaki içerik üreticileri “İçerik Üreticisine Destek” koduna kaydolarak kendilerine özel bir kod seçiyorlar ve oyuncular o kod sayesinde beğendikleri içerik üreticisine destek oluyorlar.

İçerik Üreticisi Kodu Nedir?

Oyuna giriş yaptığınızda İçerik Üreticisine Destek kısmına giderek beğendiğiniz içerik üreticisine destek olabilirsiniz. Bunu yaptığınızda 7 gün içerisinde harcadığınız elmasların belli bir kısmı kadar elmas desteklediğiniz kişiye oyun tarafından hediye edilir.

İçerik üreticisi kodu kullanan oyunculardan herhangi bir elmas veya para istenmez sadece destek oldukları içerik üreticisi onların sayesinde elmas kazanmış olur. Oyunun içerik üreticilerine yaptığı bir jest olarak görülüyor.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Hilesi yapmaya çalışan oyuncular var fakat herhangi bir hile kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Hile kullanan oyuncular yakalandıkları zaman cezalandırılacaklar.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu 2020 yılında Bedava alıp kullanabileceğiniz kodları ulaşmanızı sağlayacak bağlantıyı resmi kaynaklardan sizlere sunuyoruz.

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu
Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu alabilmeniz için şuanda oyunun sizi seçmesi gerekiyor. Henüz beta aşamasında olan bu sistem yakın bir zamanda final yaparak her oyuncunun kullanıp yararlanabileceği bir sisteme dönüşecek.

Kodlara Ulaşmak İçin : Tıkla