Gamedec 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Geliştirici Anshar Studios, Gamedec için 10 dakikalık yeni oynanış videosu paylaştı. Baş yapımcı Magdalena Cielecka, oynanış videosunda oyunun ikinci sanal dünyasını tanıtıyor ve davanın nasıl oluşturulduğunu, kaç farklı yol izleyebileceğinizi, eylemleriniz sonucu nasıl yön kazanabileceğinizi ve soruşturmada bazı uzmanlık alanlarının nasıl kullanışlı olduğunu gösteriyor.

Gamedec 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Oyunun Kickstarter kampanyası bugün Türkiye saati ile 17:00'da başlayacak. Kickstarter'dan elde edilecek fon miktarı ile oyuna daha fazla içerik ve özellik eklemesine imkan sağlayacak.

 

Gamedec, oyuncuların sanal dünyalarda suçları çözen bir dedektifin rolünü üstlendiği hikaye odaklı ve cyberpunk temalı izometrik rol yapma oyunu. PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. 

 

Oyun ilginizi çektiyse Steam'de istek listenize eklemeyi unutmayın. Yeterli sayıya ulaşılırsa oyunun çıkışında indirim yapılacak. Ayrıca oyunun Türkçe gelme ihtimalini artırıyor. Türk yerelleştirme şirketi AiBell Game Localization, Gamedec geliştiricisi ile görüşmeler yaptığını belirtmişti.


Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.