Google, Seyahat Etmek İçin En Uygun Zamanları Ve Kalacak Yerleri Önerecek

Bir seyahat rezervasyonu yapmak için mümkün olan en iyi fiyatı bulmaktan çok daha fazlası mümkün ve Google bu gerçeği kabul etmek için seyahat sitesini güncelliyor.

Google, Seyahat Etmek İçin En Uygun Zamanları Ve Kalacak Yerleri Önerecek

Site tarafından sunulan, fiyatlandırma ve hava durumuna göre ne zaman gitmek gerektiğinizi gösteren bir "ne zaman ziyaret etmeliiym" sekmesini bulacaksınız. Fiyat konusunda, "ödeyeceğiniz tutar" sekmesi, maliyetlerin gitmeyi umduğunuz anda makul olup olmayacağını gösterecek.

Benzer şekilde otel rezervasyonu için daha iyi bir fikriniz olacak: "Nerede kalınır?" Bölümü, bilinen yerleri, genel konum puanı ve bir otelin tipik maliyeti de dahil olmak üzere en iyi seçimleri özetleyecek.

Diğer yükseltmeler daha küçük ancak yardımcı ayrıntılar sunacak. Artık daha önce bir otelde arama yapıp yapmadığınızı veya bir otelde kaldığınızı veya konaklama yerinin önceden sahip olduğunuza benzer olup olmadığını gösteren kişisel sonuçlarınız oluşacak. "Genel bakış" ve "fiyatlar" sekmeleri artık konaklamalar için hem gece hem de genel fiyatları gösterecek ve mola vermek zorunda kaldığınızda seyahatinizi planlamaya hızlı bir şekilde devam edebileceksiniz.

Seyahat süresi önerileri şu anda masaüstünde mevcut, ancak diğer araçların birçoğu mobil cihazlarda da mevcut durumdadır.

Google travel: https://www.google.com/travel/