Proje Detayları

Temalarim.com

Temalarim.com

Temalarım.com Çalışma Felsefesi

Çevrimiçi pazarlama performansınızı en üst düzeye çıkarmak, yürütülmesini denetlemek için doğru araçları, stratejiyi ve ekibi gerektirir. Temalarim.com olarak ülkemizdeki en başarılı ve en hızlı büyüyen Web pazarlama şirketlerinden biri olmamıza yardımcı olan İnternet pazarlama felsefemizi sizlerle paylaşıyoruz….

Çevrimiçi pazarlama felsefeniz ve stratejiniz nedir? Çoğu işletmenin bir tane felsefesi ve stratejisi yoktur, ancak olması gerekir. "SEO çalışmalarına ne kadar yatırım yapmalıyım?" Gibi taktik sorular veya "Yeni bir web sitesine ihtiyacım var mı yoksa zaten sahip olduğum web sitesiyle mi çalışmalıyım?" soruları güçlü bir stratejiniz olduğunda kolayca yanıtlanabilir. Her işletme benzersizdir ve özelleştirilmiş bir reçete gerektirse de, başarı için gereken temel ilkeler değişmez.

Çevrimiçi pazarlama performansınızı ölçülebilir şekilde iyileştirmek ve Web'den daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde etmek istiyorsanız, sizleri bekliyoruz…

Her Şeyi Takip Edin ve Veri Tabanlı Kararlar Verin

Web üzerindeki her şey izlenebilir ve izlenmelidir. Skoru bilmiyorsanız oyunu kazanamazsınız. Pazarlama stratejilerinizin (geleneksel ve çevrimiçi reklamcılık) her birinin performansı hakkında daha doğru ve ayrıntılı bilgiler elde etmek, rakiplerinizin göremediği fırsatları ve sorunlu alanları görmenize olanak tanır. Yeni pazarlama mantranız şöyle olmalıdır: Takip et, yaratıcılığını kullan ve uygula…

WEB Siteniz Bir Broşür Değil, Sanal Bir Satış Temsilcisidir

Çok fazla işletme sahibi ve şirket, web sitelerine dijital bir broşür gibi davranıyor (devam ediyor). Web siteniz bir broşür DEĞİLDİR; o sanal bir satış temsilcisidir. İşinizi yeni büyüme düzeylerine taşıyabilen ekonomik bir motor. Bir satış temsilcisinin aksine, web siteniz asla sizden bir tatil istemez veya daha yüksek ücretli bir iş için sizden ayrılmaz. Ancak bir satış temsilcisi gibi, web siteniz doğru ölçüldüğünde ve izlendiğinde en iyi performansı gösterir; net hedefleri olduğunda ve uygun şekilde yönetildiğinde ise sizi zirveye taşır. Web siteniz, en değerli pazarlama varlığınızdır. Uygun şekilde yatırım yaptığınızdan ve onu denetlemekten ve yönetmekten sorumlu doğru ekibe sahip olduğunuzdan emin olun.

Web Sitenizi En Üst Düzeye Çıkarın – Arama Motoru Sonuçları

Web aslında bir emlak oyunudur. İşletmenizi çevrimiçi olarak başarılı bir şekilde pazarlamak istiyorsanız, Web "ayak izinizi" uygun maliyetli bir şekilde maksimize etmeniz gerekir. Arama motorları, maliyet etkin bir şekilde doğrudan ilgi ve niyetle insanların önünde işinizi koyabileceğiniz birkaç reklam kanallarından biri olduğu için arama motoru sonuçlarında gayrimenkul maksimize ederek başlamalısınız. Web sitenizin, sosyal medya sitenizin, niş blogunuzun, sektör dizininizin vb. Her sayfası, ziyaretçileri potansiyel müşteriye dönüştürebilen başka bir emlak parçasıdır.

Satışa Ziyaret Dönüşüm Oranınızı Sürekli Olarak Optimize Edin

Daha fazla Web trafiği ve olası satış elde etmek için, satış ziyareti dönüşüm oranınızı sürekli olarak optimize etmeniz gerekir. Şirketinizin satış süreci ne kadar etkili olursa, o kadar çok pazarlama seçeneğiniz olur. Diğer tüm şeyler eşitse (satış başına ortalama gelir, brüt kar marjı vb.),Web ziyaretlerinin iki katını potansiyel müşteriye dönüştüren bir şirket, tıklama veya ziyaret başına iki kat daha fazla ödeme yapabilir. Tıklama veya ziyaret başına daha fazla ödeme yapabilmek, PPC listelerinde daha yüksek teklif vermenize ve SEO'ya daha fazla harcama yapmanıza olanak tanır - her ikisi de sonuçta daha fazla trafik ve olası satışla sonuçlanır.

Kısacası tüm bu ayrıntıları hayata geçirmenin ve felsefeniz yapmanın bir yolu var: O da Temalarim.com ile çalışmak….

Temalarim.com olarak performans odaklı web siteleri tasarlamaya, geliştirmeye ve pazarlamaya odaklandık. 2007'den beri tüm sektörlerde yüzlerce müşteriyle çalıştık. Yetenekli şirket içi ekibimiz işbirliği ile güçlü fikirler üretir ve markanız ve çevrimiçi işinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmamıza olanak tanır. Eğer sizde yetenekli bir grupla çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız biz buradayız…

Detaylar

Kategori:
Web Yazılım
Başlangıç Tarihi:
01/01/2021
Bitiş Tarihi:
07/01/2021
Durum:
Tamamlandı
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş
Depresyon Güzelim ♥