Responsive WordPress Dizi – Film Teması

Yepyeni bir wordpress dizi teması ve film teması ile karşınızdayız. Keremiya V5 den sonra çıkartılan bu tema gerçektende film ve dizi sektöründe kalite olarak farklılık yaratıyor. Keremiya temalarının seo gücünü kullanan herkes biliyor zaten. Yeni tema ile seo gücünün üzerine şık görsellikte eklenince vazgeçilmez bir tema ortaya çıkıyor. Şimdi sizlere temanın özelliklerini yazıp demo ve indirme linklerini paylaşacağım

Responsive WordPress Dizi – Film Teması
wp dizi film teması www.tugayozbilgic.com.tr

Movifox çok amaçlı kullanım için geliştirilmiştir. Film teması, dizi teması ve anime teması olarak mükemmel bir uyum ile kullanabilirsiniz. Temada yer alan “Anasayfa Builder” özelliği ile toplam 7 adet widget’i ve her bir widget için 10’larca ayar seçeneği ile 100’lerce farklı kombinasyon yapıp istediğiniz anasayfayı özgürce tasarlayabilirsiniz.

Seo Dostu Bir WordPres Teması

Temanın en büyük özelliklerinden birisi ise güçlü Seo altyapısına sahip olmasıdır. Arama motorları tarafından kolayca algılanabilir güvenli kod yapısı sayesinde yüksek hitlere ulaşabilmenize olanak sağlar.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Responsive özelliği ile sitelerinize tüm mobil cihazlarda harika bir görüntü kazandırır ve sitenizi kullanıcı dostu haline getirir

 • Responsive Tasarım

  Responsive özelliği Movifox temasına mobil uyumluluk kazandırmaktadır. Telefon, Tablet ve Laptop ekranlarına karşı duyarlıdır.

 • Geliştirilmiş Kaynak Sistemi

  Dil seçimine göre kaynak seçimine olanak sağlayan movifox kaynak sistemi ile sınırsızca alternatif kaynak oluşturabilirsiniz.

 • Bir Tema İçerisinde 4 Tema

  İsterseniz Film, İsterseniz Dizi hatta Anime ve Magazin siteleri için bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş altyapısının sunduğu özelliklerle tamamen özgürsünüz.

 • Keremiya Tema Paneli

  Movifox; KeremiyaPanel adlı gelişmiş tema yönetim paneline sahiptir ve bu panel hiç bir kod satırına dokunmadan temayı kolayca kontrol etmenizi sağlar.

 • Anasayfa Builder

  Özel tasarlanmış 7 farklı bileşen ile yüzlerce farklı kombinasyon oluşturabilir ve anasayfanızı istediğiniz görünüme kolayca getirebilirsiniz.

 • İçerik Ekleme Kolaylığı

  İçerik eklemenizi kolaylaştırmak için ufak içerik panelleri yer almaktadır. Fazlasıyla anlaşılır olmakla birlikte panel içerisinde imdb botu ile tek tıkla film, dizi içeriğini getirebilirsiniz.

                                                    DEMO – İNDİR