Squirrel Games Oyun Tanıtımı

Biz oyun geliştirme arzusu ile bir araya gelmiş 5 üniversite öğrencisi yaklaşık olarak bir buçuk yıldır beraber çalışıyoruz. Hayatımızda tüketen değil üreten bireyler olmak için böyle bir yola girdik. Ortak olarak oyunu seçtik çünkü oyun hepimizin hatta dünyadaki pek çok insanın ilgisini çeken ortak bir alandı.

Squirrel Games Oyun Tanıtımı

Yurt dışında çok büyük bir piyasa vardı evet ama Türkiye bu piyasada çok az yer alıyordu. Büyük işler başarma umuduyla attığımız küçük adımlarla bugün çok yol kat ettik. Büyük bir öğrenme sürecine girdik.
Hepimiz günümüzün büyük bir kısmını öğrenmeye ve eş zamanlı olarak proje geliştirmeye yöneldik. Birbirimize yardım ederek, destekleyerek ve motivasyonumuzu sürekli üstte tutmaya çalışarak oyunlar yapmaya başladık. Başlangıçta önümüzde bir dağ gibi olan yolun çoğunu birlikte aştık. Daha önceden yapamadığımız anlamadığımız şeyler artık çok basit geliyor. Bu işte artık iyi bir yere gelmeye yurt dışına açılamaya ve bu piyasada Türkiye'nin de söz sahibi olmasını istiyoruz. Oyunları Türkçeye çevirmeyen oyun şirketlerine burada da güzel işler çıkarılabileceğini göstermek istiyoruz. Şu anda mobil oyunlar yapıyoruz bunun sebebi Dünyadaki büyük bir oyuncu kitlesinin mobil platformda olmasıdır. Aynı zamanda ücretsiz oyun pazarında büyük bir rol almasıdır. Bundan sonra okuyacağınız yazı oyunumuzun içeriği hakkındadır.

                                                                                                                                                         

SLOWBALL.IO

SlowBall.io bir beceri oyunudur. Reflekslerinizi geliştireceğiniz bu oyunda; karşınıza çıkan engellere

karşı topu yavaşlatarak kurtulabilirsiniz.

Oyunumuz bitmeden sürekli devam eder ve yaptığınız toplam skor her zaman aynı kalır.

Diğer oyuncularında yaptığı skoru görebilir ve bu oyunda dünya çapında yarışabilirsiniz.

Sizde oyunlarımızı indirip bize destek olabilirsiniz.

Oyun Videosu :

 

Oyun Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=squirrelgames.slowballio

Google Play geliştirici hesabı : https://play.google.com/store/apps/developer?id=Squirrel+Game

Websitemiz: https://www.technofficer.com/

Instagram : squirrel.games