WordPress Tam Ekran Sanatçı ve Fotoğrafçı Teması

Sanatçı, heykeltıraş, usta, ressam veya fotoğrafçı olun bu tema tam size göre. Tam ekranlı responsive tema ile kendinizi veya eserlerinizi çok hoş şekilde tanıtabilir ve sevdirebilirsiniz. Özel sayfa yapılandırması ile kolayca istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz.

WordPress Tam Ekran Sanatçı ve Fotoğrafçı Teması

İster siyah, beyaz, ister renkli isterse fotoğraf çekimi konusunda uzman bir sanatçı, heykeltıraş, usta, ressam veya fotoğrafçı olun, Fullscreen Artists temasını stüdyonuz için mükemmel bir seçim olarak bulacaksınız . Tam Ekran Sanatçılar Teması, sitenizi uyguladığınız tekne türüne göre yapılandırma konusunda sınırsız olanaklar sunar.

ANA SAYFANIN ON VARYANTI

Hiçbir ressamın aynı tadı veya tercihi olan hiçbir ressam olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, Tam Ekran Sanatçılarını on çeşit tam ekran ana sayfayla tasarladık ! Sadece bu değil, ev sayfaların her biri size gibi farklı navigasyon stilleri ile ana sayfanızı yapılandırmak için birçok seçenek sunar dikey navigasyon bir varyasyon, çoklu satır seçeneği , bir varyasyon Bölünmüş Kaydırıcısının , Ayaklı Etkisi bir varyasyon ve nihayet Çizgili Slider seçeneği .

TAM EKRAN ANA SAYFASI

Ana sayfaların birinci ve ikinci varyasyonunda, izleyicilerinizi harika bir şekilde suskun bir şekilde bırakmak için bir kaydırıcıda 6 çarpıcı görüntü yapılandırılabilir. Bu 6 görüntünün her biri, bir sanat türünü veya zanaatınızın bir türünü temsil eder . Yaratıcılığınız uzmanlığınızı vurgulamak için burada ifade bulur.

ANA SAYFALARDAKİ VARYASYONLAR

Resminizle ilgili bazı alıntılar gösterme ek seçeneğiniz vardır. Ayrıca, ana sayfanıza göz atarken biraz müzik çalma seçeneği de vardır . Ayrıca, görüntüler için bir atlıkarınca tarzında kaydırma dışında görüntüler için klasik bir görünüm veren görüntüler için bir kenarlığa sahip olabilirsiniz.

DİĞER SAYFALAR

Tam ekran Sanatçılar teması, hakkımızda bir sayfa, bizimle iletişim sayfasını ve web sayfanızdaki hemen hemen her modülü yapılandırabileceğiniz kısa kodlar sayfasını içerir. Blog sayfası, izleyicilerinizi ilgi alanlarınız ve etkinlikleriniz hakkında bilgilendirmek için çalışan bir blog işlevi sunar.

 

WordPress Tam Ekran Sanatçı ve Fotoğrafçı Teması Önizle

WordPress Tam Ekran Sanatçı ve Fotoğrafçı Teması İndir